Tanec je moje hobby :-)

Nové letní kurzy v úplně novém prostředí v Mystic MusicClub Sýčina u Mladé Boleslvi 

Léto 2010 úplná novinka!Průběh hodin

Úvod hodiny patří rozcvičce a protažení hlavních svalových skupin. Dále se podle pokročilosti zaměříme na výuku arabských prvků, které následně navážeme a procvičíme v tanečních kombinacích a choreografiích. S pokročilejšími tanečnicemi se v rámci každé lekce zaměříme na opakování jednoho tanečního celku (krokové variace, shimmy, otočky…) a dle domluvy vyzkoušíme i tanec s různými pomůckami. Hodinu ukončíme závěrečným protažením a strečinkem.

Lekce určené dětem jsou zaměřeny na rozvíjení pohybových dovedností jako jsou koordinace, pohybová paměť, cit pro rytmus a tempo. Základní taneční prvky se učí s ohledem na věk dětí a procvičují se formou pohybových zábavných her. V hodinách nechybí ani jednoduché taneční kombinace.

 Co na sebe?

Na hodiny tance si vezměte oblečení, v kterém se sama cítíte dobře. Postačí Vám legíny nebo dlouhá sukně a tričko či tílko. Orientální tanec můžete tančit bosy, popřípadě v tanečních piškotech a pro začátek stačí i ponožky. 

Rezervace : Rezervaci na kurzy je možné provést na tel:  604 828 271, prostřednictvím e-mailu: jasmin.webgarden@seznam.cz(Pozn: Počet míst na kurzech je omezen. Nutná rezervace předem! )

Kontakt: Navštivte naše webové stránky : http://jasmin.webgarden.czAhoj to jsem já :-)

Ahoj to jsem já :-)

Líbí se vám tyto stránky?

Ano i ne (9737 | 33%)
Ano (10027 | 34%)
Nazývá se také orientáním tancem nebo často v Čechách břišním tancem
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one